Polecamy: ING Bank Śląski - konto z idealną aplikacją mobilną, sprawdź | Open Finance - porównanie kredytów mieszkaniowych wrzesień 2023, zapytaj | Expander - ranking kredytów hipotecznych wrzesień 2023, zapytaj | Provident.pl - szybka pożyczka bez wychodzenia z domu, sprawdź | Notus Finanse - tania pożyczka hipoteczna od 20 000 zł, zapytaj
PKO Bank Polski Mieszkamy na swoim

Kredyty internetowe dla firm to sposób na szybką gotówkę

8 października 2017

Prowadzenie własnej działalności gospodarczej to duża odpowiedzialność, potrzebny jest nie tylko dobry biznesplan, ale również pieniądze na założenie oraz rozwój firmy. Są różne formy finansowania biznesu, wielu przedsiębiorców decyduje się na zaciągnięcie kredytu lub pożyczki.

Obecnie każdy bank oraz firma pozabankowa oferują produkty dla firm, również pożyczki online. Taka pożyczka to bardzo dobre rozwiązanie, ponieważ możemy zaoszczędzić sporo czasu na dopełnianiu formalności, a pieniądze można otrzymać bardzo szybko. Kredyt internetowy to dobra opcja, jeżeli potrzebny jest nam szybki zastrzyk gotówki na rozwój biznesu czy bieżące wydatki.

Kredyty internetowe dla firm – sposób na szybką gotówkę

Szukając kredytu dla swojej firmy, warto najpierw zorientować się, czy bank, w którym mamy założone konto bankowe będzie w stanie zaoferować nam kredyt na dobrych warunkach. Niekiedy można znaleźć pożyczki dla biznesu. W tym wypadku wystarczy odwiedzić stronę internetową swojego banku, zalogować się do panelu bankowości mobilnej, wypełnić stosowny wniosek online, później wystarczy już tylko czekać na odpowiedź. Wniosek będzie rozpatrzony na podstawie historii kredytowej przedsiębiorcy oraz jego dochodów. Decydując się na skorzystanie z oferty innego banku, z którym do tej pory nie współpracowaliśmy na decyzję dotyczącą kredytu internetowego będziemy musieli poczekać około jednego dnia. W tym czasie otrzymamy wstępną lub ostateczną odpowiedź od banku. Należy też dołączyć wyciąg z konta firmowego, zaświadczenie z ZUS-u oraz urzędu skarbowego o niezaleganiu w opłatach. Proces weryfikacji oraz przyznawania kredytu online jest bardzo szybki, to główna zaleta tego typu produktów finansowych. W tym wypadku wystarczy jedynie dostęp do Internetu, wniosek można złożyć o każdej porze dnia i nocy, poza tym nie trzeba wizyty w oddziale banku. Co ciekawe firma otrzymuje środki na konto bankowe już kolejnego dnia po podpisaniu umowy lub weryfikacji tożsamości przez konsultanta.

Kredyty internetowe są bardzo atrakcyjne, ponieważ to minimum formalności, w dzisiejszych czasach, gdzie ludzie są bardzo zapracowani i nie mają czasu na stanie w kolejkach, jest to bardzo dobre rozwiązanie. Ponadto pieniądze są dostępne tuż po rozpatrzeniu wniosku, jeszcze tego samego dnia. Decydując się na zaciągnięcie kredytu, warto bardzo dobrze przeanalizować warunki umowy, sprawdzić całkowite koszty spłaty zobowiązania oraz dodatkowe koszty w przypadku wcześniejszej spłaty lub innych wariantów.

Filed in: Kredyty

Możliwość komentowania została wyłączona

Wróć na górę